Na úvodní stránku

Prevádzkovateľom je DAKRO s.r.o., Hájska 624/9, Hlohovec, IČ: 47387726

Košík je prázdny

Úvodná stránka » Katalóg tovaru » Zákazková výroba

Zákazková výroba

Naša firma DAKRO s.r.o., vám víde v ústretý s akýmkoľvek požiadavkom. Okromem e-shopu prevádzkujeme aj kamennú predajňu v Trnave na Pekárskej 12. Pretože sa nám do e-shopu ani do predajni všetok tovar nevojde, prinášame vám aspoň prehľad toho, čo si u nás môžete objednať alebo čo môžete nájsť na predajne.

Laserované trofeje a upomienkové predmety

Naša firma ponúka od októbra 2012 výrobu sklenených trofejí a plaket s laserovanými nápismi či dokonca 3D fotografiami. Po dohovore môžeme do sklenenej guli, kocky či sklenenej dosky vytvoriť aj 3D motív vašeho loga. Pozrite si našu galériu a v prípade záujmu nás kontaktujte na: info@sklenene-gulocky.sk alebo na tel.: +421 905571932. Poprípade nás môžete navštíviť osobne v Trnave na Pekárskej 12, od 09.00h do 18.00h pondelok až piatok a pozrieť si daľšie veci v našej ponuke priamo vo firemnej predajni.

Pr laserovanie je nutné si materiály (loga a texty) pripraviť v krivkách. Do výslednej ceny sa vám bude pripočítavat prevod z kriviek do 3D, ktoré sa potom prenášajú do gule či kocky. Pri daľšom prípadnom objednávaní už potom budete platiť iba za laserovanie a materiál.

Laserované 3D motívy do našich gúľ môžete nájsť aj na našom e-shope v kategorií Sklenene gulocky > Dekoračné gule s 3D motivy

 • Sklenené guľôčky číre aj farebné bez vnútornej aplikácie

  Guľôčky, ktoré nájdete v našom e-shope, sú zároveň umiestnené aj v našej predajni v Trnave na Pekárskej 12. V našich skladoch sa ale nacháza ešte veľa daľších variantov. Guľôčky môžu byť v matu aj v lesku, v rôzných priemeroch po pól milimetroch a dokonca aj v rôzných presností guľatostí či priemeru.

  Presne guľaté guľôčky - tzv. brúsené

  Presne brúsené sklenené guľôčky sa používajú hlavne v optickom priemysle. Dalej sa používajú v chemickom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle, hlavne v zpätných ventiloch a ložiskách. Vyrábajú sa metódou brúsenia na brúsnych kotúčoch tzv. lapovaním. Presne brúsené guľôčky sa vyrábajú jak z sodnodraselných skiel, tak zo skiel borosilikátových, ktoré sa používajú napríklad do ventilov v chemickom alebo farmaceutickom priemysle. Tieto guľôčky sa vyrábajú štandardne s odchyľkou guľatosti +/- 0,02 mm, ale na prianie zákazníka môžu byť aj presnejšie. Brúsené guľôčky sa vyrábajú väčšinou z čírých skiel, ale je možné ich vyrobiť aj farebné.

  K týmto guľôčkam sa dodávajú protokoly z firemnej laboratorie. Certifikáty sú zložené z protokolov o meraní tolerancie priemeru, protokolu o meraní kruhovitosti a fotografiami pre posúdenie kvality povrchu (iba pri super lesku, lesku alebo polo lesku)

  Filtrovať produkty podľa výrobcu

  Filtrovať podľa kľúčových slov:

  Zoradiť produkty podľa:

  Kategoria neobsahuje žiadny tovar