Na úvodní stránku

Prevádzkovateľom je DAKRO s.r.o., Hájska 624/9, Hlohovec, IČ: 47387726

Košík je prázdny

Úvodná stránka » Katalóg tovaru » Korálky

Korálky

Ponúkame širokú škálu sklenených korálkov pre výrobcov bižuterie, ale aj pre malé deti, aby si precvičili jemnú motoriku. V našom e-shope nájdete veľký výber balenia. Korálky sú k dostaniu vo dvoch akostiach. Prvá akosť je samozrejme kvalitnejšia - viacej ako 90% korálkov je bezchybných. V druhej akosti je viacej než polovica korálkov dobrých, môžu sa ale vyskytnúť niektoré korálky promačnuté, bez dierky alebo zo špatným zafarbením. Druhú akosť považujeme za výhodný nákup napríklad pre deti, aby sa naučily navliekať. Mimo iné sa tieto korálky dajú použiť pri dekorovaní keramiky - sklo sa pri zahriati v peci roztečie a dofarbí tak Váš výrobok z hliny.

Dózy

1,2 kilov

Najväčšie balenie, ktoré vám sme schopný ponúknuť je dóza o váhe 1,2 kg - k dispozícií sú korálky prvej aj druhej akosti. Dóza je uzatvárateľná a nehrozí tak vysypanie korálkov.

1,2 kg korálků 1,2 kg korálků 1,2 kg korálků

 

500 gramov

Ďalej ponúkame korálky v menších dózičkách a to v 0,5 kg. Tu už je pomerne veľký výber vo farbách a tvaroch korálkov. Môžeme vám ponúknuť veľmi zaujímavé farebné mixy opäť v prvej aj v druhej akosti. Zatváranie je opäť na závit.

půlkilové dózy s korálkypůlkilové dózy s korálkypůlkilové dózy s korálky

250 gramov

Najmänšia dózička, ktorú ponúkame, má iba štvrť kila. Výber je zhruba rovnaký ako v polkilových verziách. Hodí sa napríklad pre deti - dózičky sú lacnejšie a môžete vybrať viac farebných kombinácií.

čtvrtkilové dózy s korálkyčtvrtkilové dózy s korálkyčtvrtkilové dózy s korálky

Sety v krabičkách

700 gramov

V našej ponuke môžete tiež nájsť jedinečné korálkové sety, ktoré sa pre vás snažíme pripraviť v prijemných farebných variáciách. Aj tu si môžete vyberať podľa váhy - k dostaniu sú sety o váhe 700 gramov, ale aj 65 gramov. Ponúkame taktiež zaujímave kombinácie korálkov a ketlovacích kompoment. Pokiaľ chcete vedieť viacej o ketlovaní a tvorbe originálných šperkov, navštívte sekciu Tipmi.

Najväčší set, ktorý ponúkame, váží 700 gramov. V krabičke nájdete aj pružnú gumičku, na ktorú sa dajú navliekať korálky bez ihly - dĺžka gumičky je 4 - 6 metrov.

set 700 gramů korálkůset 700 gramů korálkůset 700 gramů korálků

 

460 gramov

Pre tých, ktorý by radšej mali menej korálkov ale viacej druhov, máme skvelú sadu - 460 gramov. Táto sada má 14 priehradok, takže máte pri tvorení veľký výber z rôzných tvarov aj veľkostí.

set 460 gramů korálkůset 460 gramů korálkůset 460 gramů korálků

 

300 gramov

Daľšia sada váží 300 gramov a má päť polí. Sady bývajú rôzne namixované - môžu byť rôznofarebné alebo majú v jednom poli viacej druhov korálkov.

set 300 gramů korálkůset 300 gramů korálkůset 300 gramů korálků

 

150 gramov

Náš daľší maličký set váží iba 150 gramov. Má väčšinou desať priehradok (niekedy menej, ale množstvo korálkov sa nemení). Perfektne sa hodí pre ketlovanie - na náušnice, kde nepotrebujete veľké množstvo ale skôr viacej druhov.

set 150 gramů korálkůset 150 gramů korálkůset 150 gramů korálků

V tej istej krabičke, len o niečo ľahšiu ponúkame ešte dve rôzne varianty - set s brúsenými korálkami a set s komponentami. V prvom prípade, nájdete v krabičke korálky brúsené a mačkané. Brúsené korálky, sú taktiež známe pod názvom ohňovky. Set s komponentami obsahuje korálky mačkané, niekoľko ketlovacích ihiel, nýtov a afroháčikov pre výrobu náušnic.

 

65 gramov korálkov

Náš najmenší set obsahuje 65 gramov korálkov - prevážne v ňom nájdete korálky menších veľkostí. Do setu je možné vložiť aj rokajlové korálky. V prípade tohoto setu nieje možné vyberať si konkrétne farby, ale ponúkame vám alespoň minimálnu možnosť ovplivniť farebnosť a to výberom buď letnej alebo zimnej varianty. Korálky pri letnej varianty budú ladené do veselých tónov ružové, žlté a červené, zatiaľ zimné budú skôr do modrej alebo zelenej farby.

Set 65 gramů

Filtrovať produkty podľa výrobcu

Filtrovať podľa kľúčových slov:

Zoradiť produkty podľa: